letní soustředění 2019

16. - 21.8. 2020

Letní soustředění pořádáme již od roku 2000. Za tuto dobu jsme již vystřídali několik míst a v současné době jsme "zakotvili" v krásném prostředí Sport hotelu Hrotovice. Tento hotel nám nabízí především dokonalé tréninkové prostory, které jsou priritou soustředění. Hotel nabízí 6 sálů a ubytovací kapacita hotelu je natolik dostačující, že si můžeme tento týden užít všichni dohromady od dětí přes juniory a dospěláky až po rodiče. Během týdne se o všechny stará téměř dvacetičlenný tým, který je po celý den v pohotovosti a vytváří dětem nejen program, ale je jim stále k dispozici. Každý rok zveme ty nejlepší lektory, aby nás naučili své kvality. Závěr soustředění patří Vám rodičům, pro které připravujeme závěrečnou show, kde uvidíte vše, co se děti na soustředění naučily. Tréninkový plán je připraven dle věku a výkonnosti skupin. Strava je 5x denně - snídaně, oběd, svačina, večeře, 2. večeře.

Podrobné informace k soustředění a přihláškám cca od dubna - května 2019.

NEZAPOMEŇTE SI REZERVOVAT TENTO TERMÍN. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ JE VELMI DŮLEŽITÝ START DO NOVÉ SEZÓNY. 

 

MÍSTO KONÁNÍ:  SPORT HOTEL HROTOVICE  (cca 60 km od Brna)

 

VĚKOVÉ KATEGORIE:

děti 5 - 11 let
junioři 12 - 14 let
dospělí nad 15 let
rodiče  věkové neomezeno ?

 

UBYTOVÁNÍ

Sport hotel Hrotovice  poskytuje ubytování v elegantně zařízených a pohodlných pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, televizí, vlastní koupelnou a WC. 

 

Platba

1. v hotovosti na recepci studia každý všední den 15:00 - 19:30h
2. převodem na účet - 161683199/0600

 

CENA 
 

ZÁZEMÍ HOTELU

Sport hotel Hrotovice nám nabízí ideální podmínky pro naše taneční aktivity. Velkou tenisovou halu, kde dohromady trénuje i 200 tanečníků a dalších 5 menších sálů, které využíváme pro výkonnostní a věkové rozdělení všech složek. Hotel také nabízí krásný bazén (celotýdenní vstup 100 Kč - hradíte na recepci) a mnoho dalších sportovních  aktivit - squash, tenis, bowling,  whirpool atd.)

 

DOPRAVA

Doprava do Hrotovic je buď individuální nebo zajišťujeme autobusovou dopravu z Brna –  cena 150 Kč. Doprava pouze tam. Přihláška na recepci.

 

PERSONÁL

Děti budou trénovat pod vedením zkušených lektorů Magic Free Group a také jim předají zkušenosti top lektoři z ČR. Ve volném čase se o děti starají “tety” s pedagogickým vzděláním a především trpělivostí a chutí se věnovat dětem a vytvářet tak pro ně pestrý program. 


JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihláška nejpozději do konce dubna, platba do 15. června. Poté získáte dokumenty, které bude potřeba při nástupu odevzdat – potvrzení o bezinfekčnosti, lékařský posudek atd. 

 

KONTAKT A INFORMACE

Pavla Loučková – vedoucí Magic Free Group, 777/892799, pl@mfg.cz

dokumenty ke stažení

bezinfekčnost         list účastníka        Zdravotní posudek

Přihláška