pavla loučková

Jmenuji se Pavla Loučková, je mi 40 let a s tancem jsem začínala ve svých dvanácti letech v taneční škole Starlet. Pod vedením paní Buryanové jsem získala skvělé základy a hlavně zjistila, že tanec je pro mě vším. Odtud vedly mé kroky do dalších kurzů taneční školy Victoria, taneční skupiny Crazy Dancers a Ego. 
Ve čtrnácti letech jsem se dostala do nově vznikající soutěžní složky Disco teamu Victoria pod vedením Radima Samka. Byly to krásné dva roky plné soutěží, vystoupení, sebevzdělání a hlavně dřiny v různých tanečních stylech, které mě dodnes inspirují v mé práci. V této době jsem také získala první zkušenosti s trenérskou činností právě v kurzech TŠ Victoria.
Od roku 1996 jsme se osamostatnili a vzniká Magic Free Group. Tehdy jsem trénovala přípravku MFG, se kterou jsme v roce 1998 vyhráli Mistrovství Evropy. 
Po maturitě na hotelové škole jsem se vrhla do trénování naplno, dodělala si trenérské studium a trénuji dodnes. :-) Z původních 20 členů je dnes 300. 

Během 23 let moje taneční škola získala mnoho ocenění a titulů. Mezi největší úspěchy patří 7x titul Mistra světa, 
několik titulů Mistrů Evropy a ČR. Mezi moje osobní úspěchy patří získání 3x titulu choreografa roku.

 

Zúčastňuji se mnoha soutěží, dříve jako tanečník, dnes už jako trenér nebo porotce, připravuji choreografie na zakázku, módní show, soutěžní choreografie, vánoční show, besídky, soustředění.

Jsem šťastná, že se mohu tanci věnovat a že jsem si splnila svůj dětský sen v podobě vybudování dnes již druhého vlastního tanečního studia, kde svým členům a rodičům nabízíme příjemné zázemí pro předávání našich zkušeností dalším generacím.