top of page

pavla loučková

Jmenuji se Pavla Loučková a s tancem jsem začínala ve svých dvanácti letech v taneční škole Starlet, kde jsem pod vedením úžasné paní Buryanové získala skvělé základy taneční průpravy a hlavně zjistila, že tanec je pro mě vším. Odtud vedly mé kroky do dalších kurzů taneční školy Victoria, taneční skupiny Crazy Dancers a Ego, které jsem navštěvovala několikrát týdně, abych mohla svou lásku k tanci rozvíjet. 


Ve čtrnácti letech jsem se dostala do nově vznikající soutěžní složky Disco team Victoria pod vedením Radima Samka, kde se potkal mix různých tanečníků a osobností. Byly to krásné roky plné soutěží, vystoupení, sebevzdělání a hlavně dřiny v různých tanečních stylech, které mě dodnes inspirují v mé práci. Byla jsem jedna z nejmladších členů, mohla tak čerpat taneční zkušenosti od starších, do toho přísné vedení Radima, to vše mě tvarovalo k tomu, abych dnes mohla dělat práci, kterou mám moc ráda. 

V této době jsem také získala první zkušenosti s trenérskou činností jako asistent trenéra právě v kurzech TŠ Victoria a tam jsem zjistila, že mě trénování baví. 
Od roku 1996 jsme se osamostatnili a vzniká Magic Free Group. Tehdy jsem dostala šanci začít trénovat vlastní složku -  přípravku MFG, kde začaly moje choreografické prvotiny a za rok a půl v roce 1998 se stali Mistry Evropy s dnes již asi legendární choreografii „Smaženej sněhulák“. Byla to krásná a úspěšná éra mé začínající „kariéry“. Celé prázdniny jsem trávila na soustředěních různých tanečních škol jako lektor údajně s osobitým a novým stylem, začala na sobě víc a víc pracovat, abych mohla svým svěřencům předávat své zkušenosti. 

 

V tomto studentském období jsem měla možnost být jak v pozici trenéra, tak v pozici tanečníka v profi složce MFG pod vedením Qaši a Radima, kde jsme také tvrdě makali, vystupovali, jezdili po soutěžích. 
Po maturitě na hotelové škole v roce 2000 jsem se vrhla do trénování naplno, dodělala trenérské studium a začala víc rozjíždět MFG. V té době mi Radim pomalu "předával žezlo“ a já jsem mohla začít vše tvořit podle sebe. :-) Přiznám se, že začátky byly dost těžké… Dnes zpětně jsem za to moc ráda. Děkuji všem, kdo mi občas podkopl nohy, nevyšel vstříc, kopíroval mě, sledoval, to vše byl pro mě hnací motor být ještě lepší. Ale bylo Vás taky spousta, kteří jste pomohli, věřili mi a povzbudili  v nelehkých časech. 

Tehdy moje složka měla cca 20 členů a za pár let jsme se stali ikonou brněnské taneční scény, kterou prošlo tisíce tanečníků. Nespočet zkušeností, příběhů, nedoceněných dětí, talentovaných dětí, ambiciózních rodičů, rodičů trenérů, to vše je dennodenní život majitele taneční školy. 

 

 

Od roku 1996 do 2012 jsme strávili krásné roky v tělocvičně na Srbské 4, kde jsem trávila každý den. Tělocvična a zázemí Sokolovny nám bylo časem malé a nastal čas se posunout dál. Mým dětským snem vždy bylo mít krásné taneční studio, které nabídne krásné prostory a komfort pro trénování. Sen se splnil a v říjnu 2012 se otevřelo nové MFG na Václavské 16. Tento sen trval 6 let a v létě 2018 se rozplynul. Majitel objektu nám oznámil, že se budova bude bourat a že máme studio opustit. Byla to velká rána nejen pro mě, ale i pro členy a rodiče MFG, nepočítám obrovskou finanční ztrátu, ale povedlo se nám objevit nové místo a MFG zachránit. V únoru 2019 jsme otevřeli dveře nového studia na Vídeňské ulici, kde zatím působíme dodnes. Covid doba všemu moc nepomohla, ale budeme věřit, že vše zvládneme. 

Během 25 let moje taneční škola získala mnoho ocenění a titulů. Mezi největší úspěchy patří 7x titul Mistra světa, 
několik titulů Mistrů Evropy a ČR. Mezi moje osobní úspěchy patří získání 3x titulu choreografa roku.

Za tuto dobu jsem vytvořila nespočet choreografii, odučila nespočet tréninků všech výkonnostních a věkových skupin.

Zúčastňuji se mnoha soutěží, dříve jako tanečník, dnes už jako trenér nebo porotce, připravuji choreografie na zakázku, módní show, soutěžní choreografie, vánoční show, besídky, soustředění. Mou hlavní náplní práce je provoz a organizace celé taneční školy, metodika, akce MFG, provoz studia, prostě vše, co se kolem MFG děje. Stále se snažím vzdělávat ať už v oblasti tance, tak v oblasti psychologie a seberozvoje. Ve volném čase se věnuji józe a dalším cvičením.  

Jsem šťastná, že se mohu tanci věnovat a že jsem si splnila svůj dětský sen v podobě vybudování dnes již druhého tanečního studia, kde svým členům a rodičům nabízíme příjemné zázemí pro předávání našich zkušeností dalším generacím. 

 

Dnes už k nám chodí děti našich bývalých členů, až začnou chodit vnoučata, bude čas předat žezlo dál :-)))  

bottom of page