top of page

sarah brixa

 

 

Jmenuji se Sarah Brixa, je mi 18 let a již od malinka se věnuji tanci. V MFG jsem začínala roku 2011 v dětské soutěžní složce pod vedením Tomáše Růžičky, kde jsem se účastnila několika místních soutěží a obdržela titul Mistra ČR s formací Ready steady. Dále v juniorské kategorii jsem se již účastnila i světových soutěží, kde jsme získali například 1. místo na ME v Neměcku s choreografii Survivors nebo 2. místo na MS v Dánsku s choreografií Music heaven od Pavli Loučkové.

V 15 letech jsem dostala možnost splnit si svůj dětský sen a začít moji radost i zkušenosti předávat ostatním. Moje trenérská kariéra započala začátečnickou složkou Street dancers, které trénuji dodnes. Vypracovala jsem se až na trenérku soutěžních složek a nyní se věnuji také jejich přípravě na různé soutěže. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje, proto na sobě stále pracuji, účastním se různých workshopů a snažím se nadále zdokonalovat.

 

 Za tu dlouhou dobu jsem se v MFG naučila několika podstatným věcem jako je disciplína, zodpovědnost, komunikace, týmová práce a mým cílem je tyto věci šířit dál.

bottom of page