Rozdělení >

Začátečníci Mírně pokročilí Pokročilí

Pokročilí

Elitní skupiny Magic Free Group - 3x týdně

Věkové rozdělení - děti, junioři, dospělí

Intenzivnější a náročnější tréninková příprava. Děti, junioři a dospělí jsou do skupiny vybráni buď z přípravek, nebo konkurzem. Všichni se připravují na soutěže a vystoupení na besídkách MFG. Náročnější tréninková příprava, absolutní zodpovědnost v docházce a přístupu.

Všechny tréninky probíhají na Václavské 16a, Brno.

DĚTI A (pro pokročilé děti 7 - 11 let)

Elitní složka MFG. Děti, které se věnuji tanci velmi intenzivně. Na kontě už mají 4x titul Mistra Evropy, 2x titul Mistra světa, několik titulů Mistrů ČR v Hip hop formation. Děti se zúčastňují mnoha soutěží a vystoupení.

Termíny: Pondělí 15:00 - 16:30h Středa 15:00 - 16:30h Pátek 14:30 - 16:00h sál č. 1, Václavská 16a
Cena na pololetí: 4800,- Kč
Celoroční kurzovné: 9300,- Kč
Vyučuje: Pavla Loučková

Soutěžní úspěchy

2016, 2017 - Mistři Evropy

2014,2015, 2016 - Mistři ČR

2012

Choreografie: Big Fat Bass

1. místo Mistrovství jižní Moravy CDO
1. místo Mistrovství Moravy CDO
1. místo Mistrovství České Republiky CDO
1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY IDO
1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA IDO

1. místo Mistrovství jižní Moravy TSR
1. místo Mistrovství Moravy TSR
1. místo Mistrovství České Republiky TSR

Choreografie: Šupitóó Šapitóó
1. místo Mistrovství jižní Moravy CDO
1. místo Mistrovství Moravy CDO
4. místo Mistrovství České Republiky CDO

1. místo Mistrovství jižní Moravy TSR
1. místo Mistrovství Moravy TSR
1. místo Mistrovství České Republiky TSR
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ DĚTSKÁ TANEČNÍ SKUPINA ROKU

 

2011

Choreografie: O (saka) dancers
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky
1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY

3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA

2010

Choreografie: Fun Baby
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
2. místo Mistrovství Moravy
2. místo Mistrovství České Republiky
1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY
1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA

2009

Choreografie: Makin Happy
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky
1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY
1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA
Nejúspěšnější taneční skupina roku 2009

2008

Choreografie: Tartani
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky
Nejúspěšnější taneční skupina roku 2008

2007

Choreografie: Magický mančaft
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

2006

Choreografie: Wait a Minute
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

2005

Choreografie: Já už jdu (Disco Dance Formace)
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
2. místo Mistrovství České Republiky

Choreografie: Lidovej hopec (Hip Hop Formace)
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

2004

Choreografie: Čáry máry pod kočáry
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky
1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA

2003

Choreografie: Na palóóóčku
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

2002

Choreografie: Seňority z Magicu
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
2. místo Mistrovství České Republiky

2001

Choreografie: Růžové Rebelky
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
3. místo Mistrovství České Republiky

 

Více fotografií

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

JUNIOŘI A (pro pokročilé juniory 11 - 14 let)

Juniorská elitní soutěžní složka, která se věnuje intenzivní tréninkové přípravě. Členové jsou tanečníci, kteří přechází z dětí A do juniorů. Mistři světa v hip hop formacích 2012. Zúčastňují se mnoha soutěží, vystoupení.

Termíny: pondělí 16.30-18.00h Středa 16.30 - 18.00h Patek 16.00 - 17.30h sál č. 1, Václavská 16a
Cena na pololetí: 4800,- Kč
Celoroční kurzovné: 9300,- Kč
Vyučuje: Pavla Loučková

Soutěžní úspěchy

2017 - Vícemistři Evropy 

2015, 2016, 2017 - Mistři ČR

3. místo ME 
5. místo MS

 

2012

Choreografie: MOVE, DANCE be..
2. místo Mistrovství jižní Moravy CDO
2. místo Mistrovství Moravy CDO
2. místo Mistrovství České Republiky CDO
1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA IDO

1. místo Mistrovství jižní Moravy TSR
1. místo Mistrovství Moravy TSR
2. místo Mistrovství České Republiky TSR

Choreografie: Rockers
2. místo Mistrovství jižní Moravy CDO
2. místo Mistrovství Moravy CDO
4. místo Mistrovství České Republiky CDO

1. místo Mistrovství jižní Moravy TSR
2. místo Mistrovství Moravy TSR
1. místo Mistrovství České Republiky TSR

2011

Choreografie: Lose Control
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
2. místo Mistrovství České Republiky

5. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA

Choreografie: Street Life
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
4. místo Mistrovství České Republiky

2010

Choreografie: Komtessy
1. místo Mistrovství jižní Moravy
4. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky
7. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA

2009

Choreografie: Kolotoč colors
5. místo Mistrovství jižní Moravy
6. místo Mistrovství Moravy

2008

Choreografie: What do you looking at?
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

2007

Choreografie: A jo!
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
2. místo Mistrovství České Republiky

2006

Choreografie: Zlatíčka
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

2005

Choreografie: Dance fashion (Disco Show Formace)
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

Choreografie: Jee You (Hip Hop Formace)
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
1. místo Mistrovství České republiky

2004

Choreografie: Hotově či kreditkou (Disco Show Formace)
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

Choreografie: Hokus pokus (Hip Hop Formace)
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
2. místo Mistrovství České Republiky

2003

Choreografie: MTV Live
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky

2002

Choreografie: Vážně - nevážně
1. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky
2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY

2001

Choreografie: Nakonec, proč ne?
2. místo Mistrovství jižní Moravy
1. místo Mistrovství Moravy
2. místo Mistrovství České Republiky

 

Více fotografií

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

DOSPĚLÍ A (pro pokročilé tanečníky nad 15 let)

Elitní dospělá složka, která se věnuje nejmodernějším tanečním trendům pod vedením dlouholetych clenek Mfg. Součástí skupiny je také battle crew, která se zúčastňuje mnoha battlů po celé ČR. Skupina se připravuje na mnoho soutěží a vystoupení.

Termíny: Pondělí 19:30 - 21:00h Středa 19:30 - 21:00h sál č. 1, Václavská 16a
Cena na pololetí: 4000,- Kč
Celoroční kurzovné: 7700,- Kč
Vyučuje: David Somberg + ext. trenéři

Soutěžní úspěchy

2012

Choreografie: Art in Heart
3. místo Mistrovství Jižní Moravy
3. místo Mistrovství Moravy
3. místo Mistrovství České Republiky

2011

Choreografie: Pump of the dance
2. místo Mistrovství Jižní Moravy
3. místo Mistrovství Moravy
10. místo Mistrovství České Republiky

2010

Choreografie: Gááádžové
3. místo Mistrovství Jižní Moravy
5. místo Mistrovství Moravy
13. místo MIstrovství České Republiky
13. místo Mistrovství Evropy

2009

Choreografie: Sůvaduvaje
5. místo Mistrovství Jižní Moravy
6. místo Mistrovství Moravy

2007

Choreografie: Hello Dolly
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
5. místo Mistrovství České Republiky

2005

Choreografie: Hrca Frca
1. místo Mistrovství JIžní Moravy SUT
1. místo Mistrovství České Republiky SUT

2004

Choreografie: Školní pas d deux
1. místo Mistrovství JIžní Moravy
2. místo Mistrovství České Republiky
4. místo Mistrovství Světa

Choreografie: Veřejné tajemství
4. místo Mistrovství Jižní Moravy
5. místo Mistroství České Republiky

2003

Choreografie: Klíčovou dírkou
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
1. místo Mistrovství České republiky
1. místo Mistrovství Světa

2002

Choreografie: Vláda okamžiku
2. místo Mistrovství České Republiky
1. místo Mistrovství Evropy
2. místo Mistrovství Světa

2001

Choreografie: Magic Club
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky
1. místo Mistrovství Světa

2000

Choreografie: Magic na horách
Diskvalifikace na MČR

1999

Choreografie: Srbská 4
1. místo Mistrovství České Republiky
2. místo Mistrovství Evropy

1998

Choreografie: Smaženej sněhulák
1. místo Mistrovství Jižní Moravy
1. místo Mistrovství České Republiky
1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY

 

Titulní strana | O NÁS | ROZDĚLENÍ | Aktuality | Rozpis tréninků | Lektoři | Ceny | Nabídka vystoupení | Pronájem prostor | FOTO | VIDEO | Příměstský tábor | Letní soustředění | Funkční trénink | Kalendář | Kontakt

Facebook
Created by Shot Creative